Waluta:

Hity sklepowe

BSN Syntha 6 Edge Baton 66 g 5+5 Losowy smak GRATIS!!!

BSN Syntha 6 Edge Baton 66 g 5+5 Losowy smak GRATIS!!!

12,00 zł
30 g wysokiej jakości białka 8 g błonnika niesamowite smaki wygodne i szybkie uzupełnienie białekOdpowiedz sobie szczerze na jedno pytanie: czy dostarczasz przy swojej obecnej diecie wystarczającą ilość białka do organizmu? Jest to kluczowy czynnik warunkujący…
Mex Isolate Pro 1816g + Shaker gratis

Mex Isolate Pro 1816g + Shaker gratis

239,00 zł199,00 zł
wybierając ten zestaw otrzymujesz mex isolate pro 1816 g waniliowy oraz mex shaker zupełnie za darmo!! oszczędzasz 9 zł Dostarcza wysoce przyswajalnych białek pochodzenia zwierzęcego Przyspiesza regenerację i zwiększa anabolizm mięśniowy Doskonale…
» » Ekstrakt z zielonej kawy

Ekstrakt z zielonej kawy

Data dodania: 09-10-2015 Produkt ten w rekordowym tempie zdobywa popularność na całym świecie dzięki swoim właściwością. Jeśli chcesz się dowiedzieć co może Tobie zaoferować, zapraszam do lektury.

WSTĘP
Zielona kawa pochodzi z surowych i nieprażonych nasion lub ziaren popularnego owocu kawowca. Udowodniono, że ekstrakt z tych rzadkich ziaren wykazuje cudowne korzyści zdrowotne, szczególnie w utracie wagi. Ekstrakt z zielonej kawy zyskuje coraz większą popularność po tym jak jego działanie zostało zbadane i poświadczone przez słynnego lekarza dra Oza. Twierdzi on, że występuje znaczna część przeciwutleniaczy w ziarnach zielonej kawy, która ma tendencje do rozkładania tłuszczu, prowadząc do optymalnego zdrowia i kondycji. Mówi się, że nieprażone ziarna zielonej kawy mają wysoki poziom kwasu chlorogenowego, co powoduje ogromne zdrowotne korzyści dla poziomu cukru we krwi, ciśnienia krwi, chorób serca, utraty wagi i innych. W ostatnich badaniach dr Oz zaobserwował, że ekstrakt z ziaren zielonej kawy spala tłuszcz szybciej bez większego wysiłku fizycznego i diet. W tym artykule przedstawimy korzyści zdrowotne oferowane przez fenomenalny czysty ekstrakt z ziaren zielonej kawy.
alt
WYSOKA PROPORCJA PRZECIWUTLENIACZY W ZIARNACH ZIELONEJ KAWY
Jest to dobrze znany fakt, że antyoksydanty odgrywają kluczową rolę w poprawie ogólnej przemiany materii, prowadząc do utraty wagi. Przeciwutleniacze zapobiegają utlenianiu innych cząsteczek żywności hamując tworzenie się wolnych rodników w układzie. Odkryto, że surowe ziarna zielonej kawy zawierają bardzo wysokie stężenie kwasu chlorogenowego, który jest bogaty w przeciwutleniacze. Kwas ten doskonale poprawia ogólny stan organizmu. Zauważono, że przeciwutleniacze pomagają zapobiec wystąpieniu chorób zagrażających życiu, takich jak nowotwory, choroba niedokrwienna serca i innych.

WZMACNIA PROCES METABOLIZMU
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy ma zdolność do wzmocnienia i zwiększenia ogólnej szybkości metabolizmu w organizmie człowieka. Zwiększona aktywność metaboliczna ma wiele korzyści zdrowotnych. Obecność kwasu chlorogenowego wzmacnia metabolizm, spalanie tłuszczu i nadmiernej tkanki tłuszczowej w organizmie w szybszym tempie, jak nigdy przedtem. Nieoczekiwanie odkryto również, że zielona kawa jest bogatym źródłem witamin i minerałów, które pomagają w utrzymaniu ciała w dobrej kondycji witalnej. 

ZAPOBIEGA CUKRZYCY I REGULUJE CIŚNIENIE KRWI
Obecność kwasu chlorogenowego w ekstrakcie z ziaren zielonej kawy pomaga także w bardzo dużym stopniu zarządzać poziomem cukru we krwi. To rzeczywiście jest kolejny ważny wskaźnik dla skutecznego zmniejszenia wysokiego ciśnienia krwi. Ponieważ znanym jest fakt, że wysokie ciśnienie krwi może doprowadzić do nieoczekiwanego zatrzymania krążenia, trzeba w sposób konsekwentny być ostrożnym. Okazało się, że regularne spożywanie zielonej kawy na stałe obniża poziom cukru we krwi w przypadku chorych na cukrzycę,a także reguluje ciśnienie krwi bez leków. Więc oprócz utraty wagi, ten wspaniały składnik pomaga w zarządzaniu ogólnym stanem zdrowia i zapobiega przewlekłym chorobom i problemom naczyniowym.

HAMUJE PRZEJADANIE SIĘ I ZŁE NAWYKI ŻYWIENIOWE
Kolejną cudowną korzyścią ze spożywania ekstraktu z zielonej kawy jest fakt, że hamuje potrzeba przejadania się. Nieregularne posiłki o nieregularnych porach są jednym z głównych powodów przez które ludzie przybierają na wadze. Zielona kawa zabija chęć podjadania między posiłkami, dając organizmowi możliwość spalić nadmierny tłuszcz i usunąć zmagazynowany kwas tłuszczowy i kalorie z ciała.

WZMACNIA POZIOM KONCENTRACJI
Stwierdzono również, że regularne spożywanie zielonej kawy poprawia i zwiększa aktywność mózgu, co prowadzi do znacznie lepszej koncentracji i uwagi. Zwiększony zakres uwagi pomaga w zwiększeniu mocy pamięci i tym samym umożliwia wyjątkową zdolność do przypominania, zapamiętywania wydarzeń, faktów, dat z większą łatwością. Badania pokazują, że zielona kawa ma zdolność do zwiększenia możliwości uczenia się i analitycznych umiejętności, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym świecie. Lepsze myślenie poznawcze, rozumowanie, myślenie przestrzenne i abstrakcyjne to tylko niektóre z efektów spożywania ekstraktu z zielonej kawy na co dzień.

POMAGA W PROCESIE DETOKSYKACJI WĄTROBY
Rola wątroby w naszym organizmie w zachowaniu absolutnego zdrowie nie może być podważana. Wątroba musi być oczyszczona i utrzymana w idealnym stanie, aby zapewnić optymalny stan zdrowia. Zielona kawa aktywuje wątrobę umożliwiając jej oczyścić tłuszcze i wyeliminować szkodliwe kwasy, chemikalia i wysoki cholesterol z organizmu. W ten sposób pomaga odtruwać wątrobę tak, że mechanizm ludzki może funkcjonować w prawidłowy sposób. Ten proces detoksykacji dodatkowo pomaga w zwiększeniu tempa metabolizmu ciała, utrzymując je w doskonałym zdrowiu.

ZAPEWNIA WYSOKI POZIOM ENERGII
Stwierdzono również, że regularne dzienne spożywanie ekstraktu z ziaren zielonej kawy prowadzi do wysokich poziomów energii, gdyż ziarna kawy zawierają kofeinę. Kofeina pomaga utrzymać czujność zwiększa poziom energii, utrzymując Ciebie aktywnym i pilnym przez cały czas. Nigdy nie będziesz odczuwać zmęczenia, jeśli spożywasz zieloną kawę codziennie. Zwiększony poziom energii sprawia, że wyglądasz młodziej.

PODSUMOWANIE
Po intensywnych badaniach naukowych stwierdzono, że nieprzetworzone ziarna zielonej kawy przynoszą wiele korzyści dla altzdrowia. Mając potencjał leczenia otyłości w znacznie szybszym tempie, ta pigułka może polepszyć ogólny stan zdrowia poprzez dostarczanie ważnych minerałów i witamin, dzięki którym będziesz w doskonałym zdrowiu. Zwiększając znacznie tempo metabolizmu organizmu, zielona kawa, przyspiesza zdolność organizmu do łatwego spalania tłuszczu w krótkim czasie. Ekstrakt z ziaren zielonej kawy zawiera wiele starannie dobranych składników, które są mieszane w rozpuszczalnej kapsułce i pomagają schudnąć z dodatkowymi korzyściami zdrowotnymi. Aby korzystać ze wszystkich zalet zdrowotnych, upewnij się, że kupujesz ekstrakt z ziaren zielonej kawy najwyższej jakości.
 
Przejdź do strony głównej