Waluta:

Hity sklepowe

SAN Performance Creatine + FA Carborade

SAN Performance Creatine + FA Carborade

55,90 zł39,00 zł
monohydrat kreatyny plus carbo GRATIS!! zestaw składa się z: San performance creatine oraz fa carborade winogronowy oszczędzasz 16,90 zł   Wspiera anabolizm Przyspiesza regenerację Podnosi parametry siłowe SAN Performance Creatine to monohydrat…
Olimp Pure Whey Isolate 600g + Work It Lady 337g

Olimp Pure Whey Isolate 600g + Work It Lady 337g

118,99 zł110,00 zł
  zestaw dla kobiet wspomagjący treningi zestaw składa się z: Olimp Pure Whey isolate 600 g czekoladowy oraz queen fit work it lady 337 g w zestawie taniej!! oszczędzasz 8,99 zł Hamuje katabolizm Wspiera anabolizm Poprawia regenerację powysiłkową…
» Regulamin

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.odzywkirodak.pl

I. Postanowienia Ogólne
 1. Niniejszy Regulamin reguluje kwestie nabywania produktów w sklepie internetowym odżywkirodak.pl, określa warunki i zasady składania zamówienia, dostawy towarów a także procedury odstąpienia od umowy. 
 2. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży produktów oferowanych przez firmę ,,TECHNO-MONT’’ Radosław Pawłowski z siedzibą w Elblągu, ul. Mostowa 7, posługującą się numerem NIP 5781079400  i REGON 280377354.
 3. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu, zamówienia można składać poprzez sklep internetowy www.odzywkirodak.pl . 
 4. Klientem sklepu może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
 5. Każdy Klient składający zamówienie w sklepie internetowym odzywkirodak.pl jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem, złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.

II. Realizacja zamówienia
 1. Zamówienia można składać po dokonaniu rejestracji konta użytkownika na stronie internetowej www.odzywkirodak.pl.
 2. Składając zamówienie Klient przyjmuje warunki niniejszego Regulaminu.
 3. Dokonując rejestracji konta użytkownika Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883). 
 4. Klient ma prawo do wglądu swoich danych, ich poprawienia, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
 5. Zamówienia wzbudzające wątpliwości nie będą realizowane.
 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.
 7. Zmiana zamówienia jest możliwa do momentu wysłania zamówionego towaru.
 8. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1-5 dni roboczych.
 9. Ceny wszystkich produktów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT , cena brutto produktu nie obejmuje kosztów przesyłki.
 10. Klient za realizację zamówienia dokonuje płatności w sposób:
                    a)  za pobraniem – płatność przy odbiorze towaru 
                    b) przedpłata – płatność za pośrednictwem systemu PayPal
                    c) przedpłata – płatność kartą płatniczą
                    d) przedpłata -  płatość przelewem.

       11. Zamówienia z przedpłatą zostaną zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym firmy TECHNO-MONT.

III. Dostawa
 1. Dostawa towarów zamawianych w sklepie internetowym odzywkirodak.pl realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz krajów Unii Europejskiej.
 2. Zamówione produkty są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx oraz Poczty Polskiej.
 3. Zamówiony towar dostarczony jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
 4. W przypadku dostarczenia przesyłki kurierem odbiór jej wymaga podpisu, z chwilą wydania towaru Klientowi, przechodzi na niego prawo własności towaru.

IV. Prawo do odstąpienia od umowy. 
 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od wydania rzeczy bez podania przyczyny.
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać na adres siedziby sklepu internetowego odzywki rodak.pl (wskazany w tytule I pkt  2 niniejszego Regulaminu).
 3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient otrzymuje zwrot poniesionych kosztów, w tym koszty otrzymania przedmiotu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedającego).
 4. Towar należy odesłać na własny koszt niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż 14 dni w stanie niezmienionym
 5. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczona w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

V. Reklamacje
 1. Każdemu Klientowi, który zawarł umowę sprzedaży przysługuje prawo do reklamacji.
 2. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest odesłanie wadliwego towaru wraz z pismem reklamacyjnym na adres: TECHNO-MONT ul. Mostowa 7, 82-300 Elbląg, do towaru Klient dołącza paragon fiskalny lub fakturę zakupu.
 3. Rozpatrzenie reklamacji następuje w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia wyrobu do siedziby sklepu.
 4. Większość produktów oferowanych przez sklep internetowy odzywkirodak.pl posiada gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Powyższe postanowienie nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Konsumenta wynikających z ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta ( Dz.U. 2014r., poz. 827).
 5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient otrzymuje zwrot zapłaty za zakupione produkty w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji, w przypadku płatności gotówką przy odbiorze oraz PayPal zwrot następuje na konto bankowe wskazane przez Klienta, w przypadku płatności kartą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Klienta. 

VI. Polityka prywatności
 1. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez Klientów, w związku z zakupami w odzywkirodak.pl jest TECHNO-MONT Radosław Pawłowski.
 2. Podanie przez Klienta danych osobowych i wyrażenie zgody na przetwarzanie ich dla celów marketingowych i ewidencyjnych na potrzeby sklepu internetowego jest dobrowolne.
 3. Klient ma możliwość przeglądania i modyfikowania danych osobowych. Sklep zapewnia klientom możliwość usunięcia danych osobowych ze zbioru danych w przypadku odstąpienia od umowy, a także w innych przypadkach jeśli to wynika z obowiązujących przepisów prawa.
 4. Właścicielem praw autorskich do zdjęć i opisów produktów znajdujących się na stronach Sklepu Internetowego jest firma TECHNO-MONT.  Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, kopiowanie, rozpowszechnianie we fragmentach lub całości zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez pisemnej zgody będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich.

        Załącznik: Formularz rezygnacji zamówienia
Przejdź do strony głównej