Infolinia
i profesjonalne doradztwo

+48 531 951 825
+48 531 951 825
PolskiAngielski

Odżywki & suplementy

Waluta:

Hity sklepowe

Nutrend Baton Excelent protein Bar 85g 5+5 Losowy smak GRATIS!!!

Nutrend Baton Excelent protein Bar 85g 5+5 Losowy smak GRATIS!!!

8,00 zł
Znakomity Smak 24 % Białek Wartościowe Źródła Białek BCAA, Glutamina, WitaminyBatonik proteinowy w polewie, bogato obsypany owocami lub orzeszkami. Zawiera 24 % białek, 43 % węglowodanów oraz substancje bioaktywne dla ochrony masy mięśniowej.Sposób użycia:spożyć…
DuoLife Na noc 98%Ekstraktu. Oczyszczanie, witalność 750mli

DuoLife Na noc 98%Ekstraktu. Oczyszczanie, witalność 750mli

350,00 zł
wycisza emocje neutralizuje toksyny pogłębia sen w nocy DuoLife Noc to zamknięta w butelce esencja życia, zdrowia i spokoju. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całegoświata, z pasją połączone w jedność przy zachowaniu najwyższych norm…
» » trening "setki"

trening "setki"

Data dodania: 06-10-2015 Seria 100 powtórzeń.
Jak używać maratonu powtórzeń by uzyskać przyśpieszone nowe postępy


Sto. Szaleństwo, prawda? Jest to długość boiska piłkarskiego w jardach. Jest to wiek. To wystarczająco dużo mil na godzinę, by zarobić na bolesną karę. W tych kontekstach to jest dużo. Ale w odniesieniu do powtórzeń w serii, to jest ogrom. Dorain Yates przez całą swoją karierę nigdy nie zrobił setki. Może i nigdy nie słyszałeś ani nie rozważałeś nad spróbowaniem tego - aż do teraz.

Styl treningowy popularnie znany jako "setki" celuje w wolnokurczliwe włókna mięśniowe i trwale poprawia przepływ krwi do mięśni. Innymi słowy jest to unikalny i efektywny sposób stymulowania wzrostu. I nie ma w tym nic szalonego.

Ten trening - obejmujący przerażającą liczbę powtórzeń został po raz pierwszy spopularyzowany przez Rory'ego Leidelmeyera w 1980 roku: 100 powtórzeń na serię. Tak, dobrze widzisz. Masz wykonywać 100 powtórzeń jednego ćwiczenia w serii!
alt
Istnieją dwa sposoby, aby przystąpić do Klubu Setek. Możesz zrobić cały program składający się tylko z trzech lub czterech serii po 100 powtórzeń na daną partię. Trzymaj się tego przez okres 2 - 4 tygodni, a następnie co najmniej 10 tygodni tradycyjnego schematu treningowego. Jest to turbo ładowanie całego ciała. Twoja siła może być trochę osłabiona, gdy wrócisz do umiarkowanych powtórzeń, ale powinno się to odbić w ciągu kilku tygodni.

Alternatywnie, możesz wprowadzić setki do swojego zwyczajnego planu w celu zszokowania mięśni. Wykonuj od czasu do czasu setki słabszymi partiami, albo mieszaj treningi tak, by wszystkie partie co jakiś czas zszokować. 

PODSTAWY


Wybierz od trzech do czterech ćwiczeń na partię ciała. Zrób tylko jedną serię każdego ćwiczenia składającą się ze 100 powtórzeń. Rozgrzewka nie jest konieczna. Zawsze rób tyle powtórzeń ile jesteś w stanie. Najlepiej osiągnąć w pierwszej próbie 60-70 powtórzeń. Potem przerwa i kontynuuj. Rób przerwy tak często jak to konieczne, aby dojść do setki. Odpoczywaj tyle sekund, ile powtórzeń brakowało ci do 100, czyli jeśli wykonałeś 50 powtórzeń, odpoczywaj 50 sekund, jeśli wykonałeś 80 powtórzeń, odpoczywaj 20 sek, a jeśli 99 powtórzeń, odpoczywaj 1 sekundę. Jeśli nie możesz wykonać co najmniej 40 powtórzeń w pierwszej próbie, wybierz lżejsze obciążenie, jeśli zaś jesteś w stanie w pierwszej próbie wykonać więcej niż 70 powtórzeń, wybierz cięższe obciążenie. Użyj ciężaru, który jest mniej więcej 1/3 ciężaru twoich 10 maksymalnych powtórzeń.  Wybieraj dwustronne ćwiczenia, żebyś nie musiał robić setki oddzielnie dla każdej strony.
Przejdź do strony głównej