Język PolskiAngielski
Waluta
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

www.odzywkirodak.pl

 

I. Postanowienia Ogólne

Niniejszy Regulamin reguluje kwestie nabywania produktów w sklepie internetowym odzywkirodak.pl, określa warunki i zasady składania zamówienia, dostawy towarów a także procedury odstąpienia od umowy.

Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży produktów oferowanych przez firmę AURO STAR, ul. Zamieniecka 46 04-158 Warszawa, posługującą się numerem NIP 5782882458 i REGON 369603474

Sprzedaż w sklepie odbywa się za pośrednictwem Internetu, zamówienia można składać poprzez sklep internetowy na stronie: www.odzywkirodak.pl .

Klientem sklepu może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Każdy Klient składający zamówienie w sklepie internetowym odzywkirodak.pl jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem, złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.

 

II. Realizacja zamówienia

Zamówienia można składać po dokonaniu rejestracji konta użytkownika na stronie internetowej www.odzywkirodak.pl.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z oświadczeniem o akceptacji warunki niniejszego Regulaminu.

Dokonując rejestracji konta użytkownika Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Klient ma prawo do wglądu swoich danych, ich poprawienia, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Zamówienia wzbudzające wątpliwości nie będą realizowane.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

Zmiana zamówienia jest możliwa do momentu wysłania zamówionego towaru.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1-5 dni roboczych.

Ceny wszystkich produktów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT , cena brutto produktu nie obejmuje kosztów przesyłki.

Klient za realizację zamówienia dokonuje płatności w jeden z następujących sposobów:

a) za pobraniem – płatność przy odbiorze towaru

b) przedpłata – płatność za pośrednictwem systemu PayPal

c) przedpłata – płatność kartą płatniczą

d) przedpłata - płatność przelewem.

Zamówienia z przedpłatą zostaną zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym firmy AURO STAR.

 

III. Dostawa

Dostawa towarów zamawianych w sklepie internetowym odzywkirodak.pl realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz krajów Unii Europejskiej.

Zamówione produkty są dostarczane za pośrednictwem firmy A PACZKA, ZŁAP KURIERA oraz Poczty Polskiej.

Zamówiony towar dostarczony jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

W przypadku dostarczenia przesyłki kurierem odbiór jej wymaga podpisu, z chwilą wydania towaru Klientowi, przechodzi na niego prawo własności towaru.

 

IV. Prawo do odstąpienia od umowy

Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od wydania rzeczy bez podania przyczyny.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać pisemnie na adres siedziby sklepu internetowego odzywki rodak.pl (wskazany w tytule I pkt 2 niniejszego Regulaminu).

W przypadku odstąpienia od umowy Klient otrzymuje zwrot poniesionych kosztów, w tym koszty otrzymania przedmiotu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedającego).

Towar należy odesłać na własny koszt niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż 14 dni od dnia zakupu w stanie niezmienionym niż dostarczony klientowi.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczona w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

V. Reklamacje

Każdemu Klientowi, który zawarł umowę sprzedaży przysługuje prawo do reklamacji.

Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest odesłanie wadliwego towaru wraz z pismem reklamacyjnym na adres: OdzywkiRodak, Ul. Zamieniecka 46 04-158 Warszawa, do towaru Klient do zgłoszenia reklamacji obowiązany jest dołączyć paragon fiskalny lub fakturę zakupu.

Rozpatrzenie reklamacji następuje w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia wyrobu do siedziby sklepu.

Większość produktów oferowanych przez sklep internetowy odzywkirodak.pl posiada gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Powyższe postanowienie nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Konsumenta wynikających z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta ( Dz.U. 2014r., poz. 827).

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient otrzymuje zwrot zapłaty za zakupione produkty w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji, w przypadku płatności gotówką przy odbiorze oraz PayPal zwrot następuje na konto bankowe wskazane przez Klienta, w przypadku płatności kartą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Klienta.

 

VI. Dane Osobowe

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Klientów, w związku z zakupami w odzywkirodak.pl jest AURO STAR, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi w związku z prowadzeniem sprzedaży operacje przetwarzania następujących podanych przez Klienta danych osobowych:

• imię i nazwisko

• adres zamieszkania,

• telefonu, adres e-mail

dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia w sklepie i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

podstawą przetwarzania danych osobowych Klienta jest udzielona przez Klienta zgoda na przetwarzanie danych osobowych poprzez akceptację niniejszego regulaminu.

podanie danych jest niezbędne do realizacji zamówienia w sklepie, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest dokonanie zakupu w sklepie

Klient posiada prawo do:

• żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

• przenoszenia danych,

• wniesienia skargi do organu nadzorczego,

• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Właścicielem praw autorskich do zdjęć i opisów produktów znajdujących się na stronach Sklepu Internetowego jest firma AURO STAR. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, kopiowanie, rozpowszechnianie we fragmentach lub całości zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez pisemnej zgody będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich.

 

,,AURO STAR’’ zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.


Przejdź do strony głównej